Ładowanie

Slipform

85

Zrealizowanych kontraktów

50

Zadowolonych klientów

55KM

Barier betonowych

1800KM

Ścieków trójkątnych

Posiadamy największą w Polsce flotę układarek do betonowania ślizgowego. Dzięki temu możemy podjąć się realizacji każdego projektu w każdej lokalizacji Polski. Szczycimy się tytułem najbardziej innowacyjnego wykonawcy na krajowym rynku, nasz sprzęt należy do najnowszej generacji maszyn i posiadamy własne zaplecze serwisowe.

Nasza zdolność do szybkiej mobilizacji nie ma sobie równych i jest dodatkowo wzmacniana przez wieloletnie doświadczenie naszej kadry, która dogłębnie rozumie wyzwania związane z pracą przy dużych projektach.

01

Nasza misja
dowiedz się więcej

02

Nasz kodeks
dowiedz się więcej

03

Zrównoważony rozwój
dowiedz się więcej

NASZA MISJA

Naszym głównym celem jest realizacja projektów dla naszych Klientów przy użyciu najbardziej innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Największe znaczenie mają dla nas jakość i trwałość wykonania. Dzięki zaangażowaniu naszej kadry wysoko wykwalifikowanych specjalistów zrealizowaliśmy już ponad 350 kontraktów. Wciąż opracowujemy nowe rozwiązania i ulepszamy dotychczasowe techniki. Sprawiamy, że drogi w Polsce stają się bezpiecznym miejscem na długi czas dla wszystkich ich użytkowników.

Mamy swoistą filozofię bezpieczeństwa drogowego, której podstawą są nowoczesne rozwiązania technologiczne i wieloletnie doświadczenie naszej kadry specjalistów. SLIPFORM realizuje projekty dla swoich Klientów uwzględniając zasady zrównoważonego rozwoju, troskę o ekologię i etykę zawodową. Dzięki wykorzystaniu najnowszej generacji układarek nawierzchni ślizgowych i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie cele naszych Klientów.

Poznaj naszą ofertę
Od 2011

10

Lat doświadczenia

NASZ KODEKS

SLIPFORM otacza szczególną opieką środowisko naturalne i dba o zachowanie zasad etyki biznesowej w kontakcie z każdym z naszych Klientów. Staramy się, żeby nasza technologia była proekologiczna, a nasi Klienci w 100% zadowoleni ze sposobu i ostatecznego efektu wykonania naszych produktów.

Nasz kodeks wymaga od nas żeby wpływ, który wywieramy na środowisko i nasze otoczenie nie naruszał naturalnej harmonii i zasad społecznych. Staramy się, aby wpływ, który wywieramy naszą działalnością miał pozytywny wymiar, ponieważ jesteśmy przekonani, że odpowiedzialne podejście i zaangażowanie są najlepszymi inwestycjami dla każdego przedsiębiorcy. Połączenie kodeksu etycznego z zastosowaniem nowoczesnych technologii daje nam zaufanie naszych Klientów i przewagę nad konkurencją.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Bezpieczeństwo i higiena pracy naszej kadry są dla SLIPFORM priorytetem i kwestią etyki zawodowej. Zależy nam, aby każdy z naszych pracowników czuł się zawsze bezpiecznie i komfortowo podczas wykonywania swoich zadań. Dbamy o to, żeby środowisko pracy na naszych budowach było stabilne i bezpieczne. Wspieramy naszą kadrę w rozwoju zawodowym i realizowaniu osobistego potencjału, podchodząc do każdego pracownika indywidualnie. Rozumiemy w pełni, że w każdym przedsiębiorstwie to czynnik ludzki jest najbardziej istotny i decydujący o powodzeniu w realizacji poszczególnych projektów.

Robimy wszystko, co leży w zakresie naszych możliwości żeby unikać sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia pracowników SLIPFORM podczas realizacji naszych projektów. SLIPFORM stanowi formę rodziny, w której podmiotowe traktowanie i dbałość o dobre warunki pracy są priorytetem. Wiemy, że taka postawa jest gwarancją lojalności i zaangażowania naszych pracowników w każdy z naszych projektów.

Polityka BHP SLIPFORM dotyczy naszych współpracowników, wykonawców i dostawców.Realizujemy skuteczny system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oparty o normyPN-N-18001:2004 oraz BS OHSAS 14001:2007.

Poziom naszej świadomości ekologicznej sprawia, że przywiązujemy ogromną wagę do wpływu naszych projektów na środowisko naturalne. Staramy zawsze kierować się etycznymi wyznacznikami i odpowiedzialnością ekologiczną. Stosujemy w praktyce ideę minimalnej ingerencji w środowisko naturalne i popieramy koncepcję oszczędnego gospodarowania zasobami naturalnymi. Przywiązujemy duże znaczenie do tego, jaki świat zostawimy po sobie następnym pokoleniom, dlatego staramy się korzystać z jego zasobów w racjonalny i ekonomiczny sposób. Z tego właśnie powodu dbałość o naturę i proekologiczna postawa jest integralnym elementem każdego naszego projektu

Nasze działania w tym zakresie opieramy o normy ISO14001 i/lub ISO 50001 i/lub EMAS.Po realizacji każdego z naszych projektów dbamy o to, żeby sortować i usuwać wszelkie odpady, które mogłyby stanowić zagrożenie dla środowiska. Staramy się po zakończeniu prac w miarę możliwości przywracać miejsce budowy do uprzedniego stanu.

Szczególnie ważne jest dla nas zabezpieczenie miejsc realizacji naszych projektów przed skażeniem odpadami ropopochodnymi z maszyn budowlanych. Posiadamy niezbędny sprzęt do neutralizowania efektów skażenia środowiska na wypadek sytuacji awaryjnej. W razie pojawienia się na terenie realizacji naszego projektu zwierząt natychmiast wstrzymujemy dalsze prace, aż do momentu opuszczenia przez nie miejsca realizacji projektu. Włączamy się w wiele proekologicznych inicjatyw i jesteśmy dumni z tego, że są one częścią naszej polityki zrównoważonego rozwoju

Jednym z najważniejszych wyznaczników sukcesu jest dla nas stałe podwyższanie standardów realizacji projektów. Najwyższa jakość wykonania jest naszym głównym celem. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem naszych Klientów i osiągamy najlepszą możliwą efektywność.

SLIPFORM gwarantuje najwyższą jakość i trwałość swoich usług i produktów, ponieważ uzyskujemy coraz lepsze efekty dzięki skutecznemu systemowi kontroli jakości. Dużą wagę przywiązujemy także do podwyższania kwalifikacji naszej kadry.

Nasza polityka odpowiedzialności za jakość wykonania oparta jest na normach PN-EN ISO9001, wymaganiach natowskiego standardu AQAP 2110 oraz na naszych wewnętrznych procedurach. Cała nasza kadra jest zobligowana do przestrzegania tych wytycznych

SLIPFORM posiada przejrzysty system realizacji prac, struktur zarządu oraz kontroli jakości. Te elementy pozwalają nam utrzymać niesłabnące zaufanie naszych Klientów. Klarowna struktura powyższych elementów pozwala nam na efektywne realizowanie projektów, przestrzeganie terminów wykonania prac oraz jest gwarancją profesjonalizmu i efektywności naszej kadry.

Wszyscy nasi pracownicy są częścią rodziny SLIPFORM, w której dbamy o realizację indywidualnych potencjałów, a wytrzymałość i jakość naszych projektów oraz zadowolenie Klientów stanowią dla nas priorytet i powód do dumy.